Jesteśmy zespołem kreatywnych, pełnych energii i pasji kobiet. Praca z dziećmi sprawia nam mnóstwo radości, a ich uśmiechnięte buzie dodają skrzydeł. Potrafimy odnaleźć się w każdej sytuacji, a nasze doświadczenie zawodowe (w większości jesteśmy nauczycielkami) jest gwarancją dobrej zabawy każdego dziecka.

Prowadzimy animacje dla dzieci zarówno podczas otwartych, jak i zamkniętych imprez (od festynów i pikników rodzinnych, po imprezy firmowe). Organizujemy dzieciom czas podczas imprez okolicznościowych, jak wesela, chrzciny, przyjęcia komunijne. Z przyjemnością poprowadzimy przyjęcia urodzinowe w wyznaczonym przez Państwa miejscu (w lokalu, na działce, w ogrodzie).

Dysponujemy także własnym lokalem, w którym kompleksowo przygotowujemy i prowadzimy tematyczne przyjęcia urodzinowe dla dzieci w wieku 3-10 lat.

Miejsce, do którego Państwa zapraszamy powstało z pasji i radości, jaką czerpiemy z pracy z dziećmi.

Naszym celem jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom rodziców, którzy oczekują czegoś więcej niż tylko czasu spędzonego w tradycyjnej bawialni dla dzieci.

W BOOMKids pamiętamy także o rodzicach, których serdecznie zapraszamy do kawiarenki za ścianą. Podczas gdy Państwa dzieci będą uczestniczyć w przyjęciu urodzinowym, Wy będziecie mogli w spokoju napić się kawy, herbaty czy zjeść kawałek domowego ciasta. A wszystko po to, by Wasze dzieci czuły się bezpiecznie i bez stresu i obaw korzystały z przygotowanych dla nich atrakcji.

Aby oszczędzić Państwu czasu i zachodu oferujemy także możliwość zamówienia za dodatkową opłatą domowego ciasta będącego poczęstunkiem dla rodziców małych gości.

Współpracujemy z firmą, która tworzy dla nas nietuzinkowe smakołyki. Dzięki temu przygotowany dla Państwa dzieci Candybar będzie cieszył nie tylko ich małe podniebienia. Efekt WOW gwarantowany!

Nie bez znaczenia jest dla nas bezpieczeństwo Państwa pociech. Dlatego dbając o każdy szczegół wyposażyliśmy BOOMKids tylko w atestowane materiały. Posiadamy również ubezpieczenie OC.


                                                                            … ma być wyjątkowo, wesoło, smacznie, pięknie i bezpiecznie.