Oferujemy Państwu usługi animacyjne, prowadzone przez nasz wykwalifikowany zespół. Jesteśmy do Państwa dyspozycji podczas imprez urodzinowych dla dzieci, organizowanych poza lokalem BOOMKids; imprez okolicznościowych (chrzciny, przyjęcia komunijne, wesela).  Będzie nam bardzo miło być z Państwem na wszelkich festynach i piknikach rodzinnych.

Przygotowany przez nasze animatorki program animacyjny zawiera gry i zabawy ruchowe, twórcze i kreatywne aktywności, gry
i zabawy z akcesoriami animacyjnymi jak chusta, lina czy tunel animacyjny. Program dostosowany jest do ilości uczestników, warunków lokalowych i pogodowych.

Animacje podczas imprez plenerowych (jak festyny, pikniki rodzinne) prowadzą zawsze dwie animatorki.Cennik

Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie, dlatego w zapytaniu prosimy o informacje dotyczące terminu, lokalizacji, ilości i wieku uczestników.

Koszt usługi animacyjnej:

do 15 dzieci - 120zł/h (1 animatorka)

16 do 30 dzieci - 200zł/h (2 animatorki)

Imprezy plenerowe (bez limitu dzieci) i małe przyjęcia urodzinowe (do 10 osób) wyceniane są indywidualnie.


Warsztaty dla dzieci

Organizujemy dla grup przynajmniej 15-osobowych

Wykonywanie glicerynowych, kolorowych mydełek - 13zł/dziecko

Wykonywanie dekoracyjnych świeczek żelowych - 25zł/dziecko

Dekorowanie ekotoreb 15zł/dziecko

 

Ofertę animacyjną przygotujemy dla Państwa w ciągu 24h od momentu wpłynięcia do nas zapytania.

Prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie lub bezpośrednio w wiadomości e-mail, wysłanej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Można również kontaktować się z nami telefonicznie.

 

Warunki świadczenia usług animacyjnych przez firmę BOOMKids

  1. Umowa dotycząca świadczenia usług animacyjnych zawierana jest po zaakceptowaniu przygotowanej przez BOOMKids oferty. Przed zawarciem umowy obydwie strony ustalają warunki oraz zakres świadczonych usług.
  2. Osoba zamawiająca zobligowana jest poinformować F.U.BOOMKids o wszelkich niestandardowych warunkach, okolicznościach, by usługa animacyjna była możliwa do wykonania. Nie ponosimy odpowiedzialności za problemy z realizacja zlecenia, jeśli nie zostaliśmy wcześniej poinformowani o okolicznościach. Nie ponosimy odpowiedzialności za niewykonanie usługi, w przypadku braku warunków do jej wykonania.
  3. F.U. BOOMKids przystępuje do świadczenia usług animacyjnych pod warunkiem uiszczenia przez osobę zamawiającą zaliczki w wysokości 100zł na rachunek bankowy, wskazany w umowie - nie później jak 7 dni przed wskazanym w umowie terminem.
  4. Animatorzy nie są opiekunami. Wykonując swoją pracę stwarzają warunki dbając o bezpieczeństwo dzieci, ale nie ponoszą odpowiedzialności za dzieci. W szczególności nie stosuje się art.427 KC.
  5. Po stronie osoby zamawiającej leży obowiązek poinformowania rodziców/opiekunów dzieci o zasadach uczestnictwa w animacji, a w szczególności o fakcie sprawowania opieki nad dziećmi przez rodziców/opiekunów lub inne wyznaczone przez rodziców/opiekunów osoby.
  6. Na prośbę osoby zamawiającej animator może przedstawić przygotowany program animacyjny. Nie później jednak niż 7 dni przed planowanym przedsięwzięciem.